Szafy na wymiar

Szafy na wymiar

Jakość. Praktyczność. Wygląd.

Jaka powinna być idealna szafa? Z całą pewnością każdy ma inną odpowiedź na tak postawione pytanie. Podobnie jak dobry garnitur – najlepiej, aby była skrojona na wymiar – tzn. miała odpowiedni układ, właściwą liczbę półek, szuflad i drążków na wieszaki. Co więcej, musi odpowiednio wpisywać się w pomieszczenie. Mówiąc wprost – powinna być dostosowana pod każdym względem.

Wyróżniamy kilka typów szaf: modułowe, w zabudowie, wnękowe, przesuwne. Każde z rozwiązań ma swoje zalety. Jedno jest jednak pewne: najkorzystniej, aby była zbudowana zgodnie z wymaganiami klienta oraz pod określony wymiar.

Korzystając z oferty szaf na wymiar – zagospodarują Państwo przestrzeń od podłogi do sufitu. Dzięki temu nowy mebel będzie cechowała maksymalna pojemność.

Praktycznie nieograniczona ilość dekorów i materiałów do wykorzystania sprawia, że Państwa nowa szafa na wymiar będzie taka, jaką sobie wymarzyliście!

Montaż szafy na wymiar

Jak wygląda i ile trwa montaż?

Montaż szafy na wymiar zwykle trwa nie dłużej, niż jeden dzień. Oczywiście, w przypadku nieco bardziej skomplikowanych projektów i/lub większych projektów – może się nieco wydłużyć.

Zawsze staramy się jednak maksymalizować ilość pracy na warsztacie, co pozwala nam skutecznie ograniczyć czas montażu u klienta.

Szafy na wymiar w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim i nie tylko!

Na jakim obszarze działamy?

Montujemy szafy na wymiar na terenie całego Pomorza, choć dla naszych stałych klientów – jesteśmy gotowi na nieco dalsze podróże. Najczęściej jednak, naszą ekipę montażową spotkają Państwo na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa, Rumii, Redy, Wejherowa, Trąbek Wielkich, Suchego Dębu, Łęgowa i Kolbud.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów, doradzamy i sugerujemy rozwiązania, które sprawią, że wymarzona szafa będzie nie tylko piękna, ale także praktyczna. Skontaktuj się z nami:
  • Najszybciej telefonicznie: +48 577677418
  • Najwygodniej mailowo: adam@pandeseczka.pl

Niekiedy już na podstawie szkiców wysyłanych mailem możemy przedstawić wstępną wycenę. Jednak, aby być możliwie precyzyjnym i podać finalny koszt usługi – zachęcamy do umówienia się na pomiar. Zabierzemy ze sobą wszelkie niezbędne próbniki, dzięki którym decyzja o skorzystaniu z konkretnych materiałów będzie jeszcze łatwiejsza.

  • Pomiar w dogodnym terminie.
  • Wycena zwykle do 5 dni roboczych po pomiarze.
  • Dostęp do próbników dekorów.

Termin realizacji usługi zależny jest od kilku czynników – począwszy od rodzaju zastosowanych materiałów (czas produkcji), poprzez dostępność ekipy montażowej (ilości zleceń w kolejce), a skończywszy na stopniu skomplikowania usługi. Aby zorientować się jak wyglądają obecnie terminy – zachęcamy do kontaktu!

  • Dogodne terminy.
  • Zawsze terminowa realizacja usługi!
  • Możliwie krótki, czysty montaż!

Nasze realizacje mogą być dla Państwa inspiracją.

Wciąż szukasz pomysłu na swoją szafę/garderobę?

Każda realizacja wymaga indywidualnego podejścia, nie mniej – w celu wypracowania konkretnego projektu zawsze zachęcamy do zaznajomienia się z materiałami z naszych realizacji. Gotowe szafy i garderoby na wymiar mogą być dla Państwa świetną inspiracją!

Skontaktuj się z nami już teraz!. Zadzwoń: +48577677418

Poniedziałek-Sobota: 8:00  – 18:00

Sprawdź także inne nasze usługi: