Poznaj nas bliżej!

O nas

Kochamy to, dlatego tutaj jesteśmy!

Pan Deseczka to niewielka firma, której nadrzędnym celem jest właściwe zaopiekowanie się klientem. Oferujemy kompleksową usługę produkcji i montażu niemal każdego rodzaju zabudów i mebli wolnostojących.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta. Korzystając z naszych usług, nie musisz obawiać się problemów charakterystycznych dla korporacji. Twój projekt zawsze prowadzony jest przez jedną i tę samą osobę – począwszy od pomiaru, poprzez wycenę i podpisanie umowy, a skończywszy na realizacji usługi produkcji i montażu na najwyższym poziomie.

Stolarstwo meblowe to rzemiosło, którego rozwój towarzyszy nam od lat. Decydujemy się na usługę projektowania i montażu mebli na wymiar z wielu powodów. Przede wszystkim jednak – wynika to z chęci optymalnego zagospodarowania przestrzeni. Naszym zadaniem jest pomóc w całym tym procesie – zarówno poprzez doradztwo projektowe, jak i montaż najwyższej jakości.

Jesteśmy dla Was!

Wieloletnie doświadczenie do Twojej dyspozycji!

Na rynku szerokopojętego stolarstwa meblowego jesteśmy obecni od wielu lat. Przez ten okres realizowaliśmy wiele projektów, których część mogą Państwo zobaczyć odwiedzając sekcję Realizacje.

Podejmujemy najróżniejsze wyzwania – nie ograniczamy się do prostych realizacji, mając świadomość, że najbardziej wymagające realizacje, pozwalają nam się nieustannie rozwijać. Lubimy to!

meble na wymiar
Pan Deseczka

Adam Biesik

Szeroko pojętym stolarstwem zajmuję się od 7 lat. Droga do własnej działalności była długa, ale za to niosąca multum doświadczeń. Branże poznawałem jako pomocnik stolarza, by następnie stać się brygadzistą ekipy montażowej realizującej usługi dla wielkopowierzchniowych sklepów. Później przyszedł czas na krótkie, acz obfite w doświadczenia podwykonastwo dla firmy Komandor.

Cała zawodowa droga pozwoliła mi poznać zarówno branże stolarską od strony wykonawcy, jak i zrozumieć oczekiwania klientów. Dlatego jestem dzisiaj w tym miejscu i zawsze dokładam starań, aby usługi oferowane przez Pana Deseczkę były synonimem takich słów jak rzetelność, jakość i terminowość.

Kontakt

+48 577677418

adam@pandeseczka.pl

83-010 Straszyn

Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź nasze realizacje, aby przekonać się, że Pan Deseczka to właściwy wybór!