Kuchnie na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Jakość. Praktyczność. Wygląd.

Kuchnia to niewątpliwie prawdziwe serce każdego domu. To miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu. Stanowi pomieszczenie, którego użyteczność nie ogranicza się jedynie do przygotowywania posiłków. Służy również do przechowywania produktów, konsumpcji posiłków czy sprzątania. Dlatego też, niezwykle ważne jest to, aby było właściwie zaprojektowane i dostosowane do potrzeb użytkowników.

Właściwe zagospodarowanie przestrzeni kuchni jest zatem kluczowe z punktu widzenia praktyczności. I choć tutaj pomocne może okazać się doświadczenie projektanta-montażysty, to najczęściej – wymaga szczegółowego zgłębienia tematu przez samych inwestorów. Wszak, to jak będzie wyglądał rozkład szafek, długość blatu roboczego, liczba szuflad czy wykorzystane sprzęty AGD – musi być przede wszystkim właściwie przemyślane przez użytkowników tego pomieszczenia.

Poza użytecznością, niezwykle ważne jest to, aby kuchnia była wykonana z produktów o najwyższej jakości. Dlatego też, proponując konkretne rozwiązania dla kuchni na wymiar, zawsze przedstawiamy materiały i akcesoria najwyższej jakości.

Kuchnie produkowane na wymiar to także praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o finalny wygląd zabudowy. Podczas pomiaru udostępniamy próbniki dekorów – płyt laminowanych, akrylów oraz paletę lakierów. Tysiące dostępnych kombinacji.

Montaż kuchni na wymiar

Jak wygląda i ile trwa montaż?

W zależności od wielkości zabudowy kuchennej i poziomu jej skomplikowania, montaż trwa od 1 do 3 dni. Maksymalizujemy ilość wykonanej pracy do warunków warsztatowych, dlatego zwykle wszystkie szafki są już skręcone, dzięki czemu montaż jest krótszy i możliwie czysty.

Kuchnie na wymiar w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim i nie tylko!

Na jakim obszarze działamy?

Montujemy kuchnie na wymiar na terenie całego Pomorza, choć dla naszych stałych klientów – jesteśmy gotowi na nieco dalsze podróże. Najczęściej jednak, naszą ekipę montażową spotkają Państwo na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa, Rumii, Redy, Wejherowa, Trąbek Wielkich, Suchego Dębu, Łęgowa i Kolbud.

Marzysz o nowej, pięknej i użytecznej kuchnii na wymiar? A może pragniesz dokonać tylko niewielkich korekt lub zmienić fronty na nowe? Przedstaw nam swój pomysł, a my postaramy się możliwie szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i umówić się na pomiar w dogodnym dla Ciebie terminie!
  • Najszybciej telefonicznie: +48 577677418
  • Najwygodniej mailowo: adam@pandeseczka.pl

Niekiedy już na podstawie szkiców wysyłanych mailem możemy przedstawić wstępną wycenę. Jednak, aby być możliwie precyzyjnym i podać finalny koszt usługi – zachęcamy do umówienia się na pomiar. Zabierzemy ze sobą wszelkie niezbędne próbniki, dzięki którym decyzja o skorzystaniu z konkretnych materiałów będzie jeszcze łatwiejsza.

  • Pomiar w dogodnym terminie.
  • Wycena zwykle do 5 dni roboczych po pomiarze.
  • Dostęp do próbników dekorów.

Termin realizacji usługi zależny jest od kilku czynników – począwszy od rodzaju zastosowanych materiałów (czas produkcji), poprzez dostępność ekipy montażowej (ilości zleceń w kolejce), a skończywszy na stopniu skomplikowania usługi. Aby zorientować się jak wyglądają obecnie terminy – zachęcamy do kontaktu!

Montaż zabudowy kuchennej zwykle trwa 2 dni, choć czas ten może się nieco wydłużyć w przypadku niestandardowych rozwiązań i/lub dużych kuchni. Zawsze dokładamy starań, aby czas spędzony na montażu był możliwie jak najkrótszy – dlatego też, lwią część pracy wykonujemy na warsztacie – dowożąc do klienta gotowe szafki.

  • Dogodne terminy.
  • Zawsze terminowa realizacja usługi!
  • Możliwie krótki, czysty montaż!

Nasze realizacje mogą być dla Państwa inspiracją.

Wciąż szukasz pomysłu na swoją kuchnię?

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, nie mniej – w celu wypracowania konkretnego projektu zawsze zachęcamy do zaznajomienia się z materiałami z naszych realizacji. Gotowe kuchnie na wymiar mogą być dla Państwa świetną inspiracją!

Skontaktuj się z nami już teraz!. Zadzwoń: +48 577 677 418

Poniedziałek-Sobota: 8:00  – 18:00

Sprawdź także inne nasze usługi: