Meble wolnostojące

Meble wolnostojące według indywidualnego projektu

Jakość. Praktyczność. Wygląd.

Meble wolnostojące realizowane zgodnie z projektem/pod wymiar to rozwiązanie, które jest gwarantem szeregu korzyści. Ta najważniejsza to możliwość dopasowania koloru, rodzaju użytego materiału czy po prostu – stylu właściwego dla danego pomieszczenia.

Zajmujemy się realizacją niemal każdego typu mebli wolnostojących – od łóżek, poprzez biurka, a skończywszy na komodach i RTV-kach.

Wybór mebli wolnostojących przygotowywanych przez stolarza to jednak nie tylko możliwość doboru koloru dekorów i ogólnego wyglądu. To także gwarancja jakości wynikająca z wykorzystania okuć, akcesoriów meblowych i materiałów renomowanych producentów, co wpływa na trwałość i ogólną jakość mebla.

Montaż mebli wolnostojących

Jak wygląda i ile trwa montaż?

Jak sama nazwa wskazuje – meble wolnostojące – to meble, które nie są montowane na stałe. Dlatego też, zwykle ich montaż w pełni odbywa się na warsztacie.

W miejscu docelowym regulujemy fronty, poziomujemy i ustawiamy meble. Opcjonalnie (w przypadku dużych gabarytów) – składamy meble na miejscu (z gotowych elementów).

Meble wolnostojące w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim i nie tylko!

Na jakim obszarze działamy?

Nasza oferta mebli wolnostojących obejmuje obszar całego Pomorza. Zdecydowanie najczęściej realizujemy zamówienia na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa, Rumii, Redy, Wejherowa, Trąbek Wielkich, Suchego Dębu, Łęgowa i Kolbud.

Wszystko zaczyna się od idei. Jeśli chcesz z nami porozmawiać o tym czego potrzebujesz, zachęcamy do kontaktu:

  • Najszybciej telefonicznie: +48 577677418
  • Najwygodniej mailowo: adam@pandeseczka.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Na pomiar mebli wolnostojących przyjeżdżamy uzbrojeni w próbniki, które pozwolą dopasować dekory. Meble wolnostojące możemy wstępnie wycenić na podstawie rysunków/zdjęć. Finalna wycena możliwa jest po ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących rozmiarów i zastosowanych materiałów.

  • Pomiar w dogodnym terminie.
  • Wycena zwykle do 5 dni roboczych po pomiarze.
  • Dostęp do próbników dekorów.

Aby możliwie precyzyjnie określić termin realizacji usługi, zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 577 677 418. W przypadku mebli wolnostojących zazwyczaj realizacja odbywa się na warsztacie, a sam montaż ograniczamy do wyregulowania i wypoziomowania mebla.

  • Dogodne terminy.
  • Zawsze terminowa realizacja usługi!
  • Możliwie krótki, czysty montaż!

Nasze realizacje mogą być dla Państwa inspiracją.

Wciąż szukasz pomysłu na meble wolnostojące?

W zakładce Realizacje, znajdą Państwo zdjęcia naszych wyrobów, które mogą okazać się dla Państwa wyjątkową realizacją.

Skontaktuj się z nami już teraz!. Zadzwoń: +48577677418

Poniedziałek-Sobota: 8:00  – 18:00

Sprawdź także inne nasze usługi: