Meble łazienkowe na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar

Jakość. Praktyczność. Wygląd.

Łazienka to miejsce, które wymaga szczególnego zagospodarowania. Wszak, zwykle jej metraż jest niewielki, a co za tym idzie – zmieszczenie dużej ilości szafek bywa naprawdę kłopotliwe. W związku z powyższym, zasadne jest wykorzystanie dopasowanych, skrojonych na wymiar zabudów geberitu, pralki i/lub suszarki oraz wszelkich innych mebli łazienkowych.

Prócz maksymalnego wykorzystania miejsca, meble łazienkowe na wymiar to także szereg innych zalet w postaci możliwości precyzyjnego dopasowania kolorystycznego do glazury i terakoty oraz oczywista przewaga nad meblami marketowymi jeśli chodzi o trwałość, co w przypadku tego typu pomieszczeń jest szczególnie ważne.

Montaż mebli łazienkowych

Jak wygląda i ile trwa montaż?

Montaż mebli łazienkowych zwykle nie trwa dłużej niż 1-2 dni, choć oczywiście przy bardziej skomplikowanych projektach czas ten może się wydłużyć.

Pragniemy przy tym zauważyć, że zawsze staramy się możliwie dużo pracy wykonać na warsztacie – tak, aby czas montażu skrócić do absolutnego minimum.

Meble łazienkowe w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim i nie tylko!

Na jakim obszarze działamy?

Montujemy meble łazienkowe na terenie całego Pomorza, choć dla naszych stałych klientów – jesteśmy gotowi na nieco dalsze podróże. Najczęściej jednak, naszą ekipę montażową spotkają Państwo na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa, Rumii, Redy, Wejherowa, Trąbek Wielkich, Suchego Dębu, Łęgowa i Kolbud.

Niezależnie od tego czy wymarzyli sobie Państwo jedną małą szafkę, czy całą zabudowę łazienki – zachęcamy do podzielenia się swoim pomysłem z nami. Jesteśmy do dyspozycji:

  • Najszybciej telefonicznie: +48 577677418
  • Najwygodniej mailowo: adam@pandeseczka.pl

Aby dokonać precyzyjnego pomiaru pomieszczenia/wnęki, niezbędna jest nasza fizyczna obecność. Zachęcamy do kontaktu, aby umówić się na pomiar w dogodnym dla Państwa terminie. Tuż po nim będziemy w stanie dokonać precyzyjnej wyceny.

  • Pomiar w dogodnym terminie.
  • Wycena zwykle do 5 dni roboczych po pomiarze.
  • Dostęp do próbników dekorów.

Aby możliwie precyzyjnie określić termin realizacji usługi, zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 577 677 418. Zawsze staramy się oferować dogodne terminy, choć te zależne są od szeregu czyników, tj. rodzaju zastosowanych materiałów (czas produkcji), dostępności ekipy montażowej (ilości zleceń w kolejce), stopnia skomplikowania usługi.

  • Dogodne terminy.
  • Zawsze terminowa realizacja usługi!
  • Możliwie krótki, czysty montaż!

Nasze realizacje mogą być dla Państwa inspiracją.

Wciąż szukasz pomysłu na swoją łazienkę?

Zawsze zachęcamy do zapoznania się z materiałami z naszych realizacji. To jeden z najlepszych sposobów na pobudzenie wyobraźni i znalezienie idealnego pomysłu na nową odsłonę łazienki.

Skontaktuj się z nami już teraz!. Zadzwoń: +48577677418

Poniedziałek-Sobota: 8:00  – 18:00

Sprawdź także inne nasze usługi: